Всі мріють про ідеальні стосунки! Чи це можливо сьогодні? Стосунки це шлях для двох. Вони можуть зробити нас безмірно щасливими або нескінченно нещасними.

Нам, людям, притаманне бажання зграї/сім’ї. Без цього ще з давніх часів було неможливе виживання. Зараз, все змінилось але потреба в близькості залишилась.

-Як все починається?
-Як ми обираємо саме цього партнера/партнерку?
-На кому або чому тримаються Ваші відносини?
-Що відбувається після того, як період романтики трохи стих і ми бачимо один одного по іншому?
-Як ми справляємося, коли вирішуємо розлучитись, або після якогось потрясіння пробуємо йти далі?

Ми запрошуємо вас на серію квартирників про стосунки. Про три важливих етапи. Досліджуватимемо цю тему з нашими тренерами:

Анна Козак (Anna Kozak) — психолог, гештальт-терапевт: діагностика та психологічна допомога, подружні та індивідуальні консультації, робота з терапевтичними групами, розробка навчальних тренінгів, арт-терапія. Має досвід роботи у великих ІТ корпораціях і розуміє, як працює сучасний бізнес з середини.

Oleksandr Samuilov — гештальт-консультант, HRM. бізнес-тренер, ментор: психологічна допомога, індивідуальне консультування, робота з терапевтичними групами, розробка навчальних тренінгів. Має більше 10 років досвіду роботи з людьми у ІТ компаніях Львова, більше 6 років проводить навчальні тренінги, програми у організаціях та ВУЗах, є організатором конференцій.

Та спеціально запрошеними гостями:

Tanya Omelchenko – студентка навчальної програми підготовки гештальт-терапевтів, 2 ступінь. Основні напрямки роботи: психологічна допомога, консультування та робота з групами.
Багаторічний дизайнерський досвід допомає досліджувати нові форми комунікації та знаходити нові способи організації процесів.

Сергей Выговский (Sergey Vugovskiy) – закінчив КНУ ім.Т.Шевченка, магістр психології. Навчаюсь на другій ступені Гештальт інституту. Активно практикую більше року. Працюю з темами залежності, відносин з собою та іншими людьми, проживання кризових періодів та травм.

Де?
Квартирники будуть проходити в онлайн-форматі в Zoom.

Коли?
10.09 (18.30-21.30) – Початок відносин. Яскравий.
24.09 (18.30-21.30) – Продовження, коли романтики стає менше. Чорнобілий.
8.10 (18.30-21.30) – Закінчення або перехід на новий рівень. Ясний.

Яка вартість?
1 квартирник – 400 грн.
Хочете відвідати усі три квартирника, тоді вартість кожного – 350 грн 🙂

Реєструйтеся
Або телефонуйте: 0931504156