ублічна лекція «Вітовтова дорога та інші шляхи старої Волині»

У четвер, 28 листопада, у приміщенні КП «Центр туристичної інформації та послуг» відбудеться лекція «Вітовтова дорога та інші шляхи старої Волині». Захід реалізовується в рамках просвітницького проекту «1429: З’їзд європейських монархів у
Луцьку».

Історик Володимир Пришляк розповість про торговельні сполучення Волині з іншими теренами раньомодерної України. Чому купців того часу іменували «гостями», а дороги ‒ «гостинцями», чи мали подорожі торговців туристичний, у сучасному розумінні слова, вимір, як формувалася мережа доріг та шляхів ‒ про це та значно більше дізнаєтеся, завітавши до Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2) у четвер, 28 листопада, о 16.00.
Вхід вільний.

Довідково: У 2019 році в рамках відзначення 590-річниці З’їзду європейських монархів започатковано просвітницький проект публічних лекцій, екскурсій, виставок,квестів «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку». Упродовж року в лучан і гостей міста мають унікальну можливість дізнатись, для чого був організований З’їзд, чому він відбувся саме у Луцьку, про видатних особистостей того періоду, а також суспільство, політику, релігію, культуру, музику, живопис, моду та кухню,тощо.