15 січня 1943 року завершилось будівництво найбільшої у світі офісної будівлі, яка належить одному власнику. Власником будівлі стало Міноборони США. Будівля має форму правильного п’ятикутника (звідси й назва – Пентагон) зі стороною у 281 м. Загальна довжина коридорів становить — 28 км, а загальна площа п’яти поверхів — 604 000 м² (є інформація, що є ще мінімум два підземних!!!). В будівлі 7754 вікна, 19 есклаторів, 13 ліфтів і 284 туалети. І це все для персоналу кількістю 26000 штатних одиниць.

Ну а ми після тривалої перерви, у середу 15 січня 2020 року, проведемо вирішальну, сьому гру Чемпіонату #QuizКОТЕка. На ній ми визначимо хто ж цього сезону у будівлі Laphroaig був найрозумнішим і дав найбіільшу кількість правильних відповідей.

На вас очікує 8 раундів по 10 запитань. Раунди різноманітні – новини, музика, картинки, а також кілька текстових, один з яких – Connection… І лише один з цих раундів опосередковано буде пов’язаний з темою гри.

За три години у нас ви дізнаєтесь багато цікавого та будете згадувати “ну це ж цей, як його…”. Буде весело та пізнавально, приходьте!

Під час гри ви можете смакувати страви та різноманітні напої, а ось використовувати гаджети під час нашої гри заборонено 😉

Отже, збирайте команди та реєструйтеся. Ігровий внесок з команди (максимальна кількість гравців – 6) – 400 грн.

Форма для реєстрації: http://bit.ly/2T91zis

Правила гри тут: https://u.to/4KAuFg

Із запитаннями можна звертатися, залишаючи повідомлення адміністраторам, чи за телефоном: (067) 360-39-10 Василь