Фронтерівці, знову є привід зустрітися!
В рамках передфестивальних заходів ІІІ Міжнародного літературного фестивалю Фронтера до Луцька завітає письменниця і літменеджерка Любов Якимчук із розмовою про поета-футуриста Михайля Семенка.

Модерує Anna Lutsiuk.📅 18 липня
⏰ 18:00
📍Луцький міський молодіжний центр (біля іподрому)

Любов Якимчук є співорганізаторкою проєкту «Рік Семенка» і літературно-мистецького фестивалю Метро до Кибинець, присвяченого пам’яті поета-футуриста Михайля Семенка. Останні роки у різних куточках України активно популяризують важливих персоналій, імена яких десятиліттями старанно витісняли з масової пам’яті. Одним із ключових завдань #фронтера2020 є повернення у культурний контекст знакових людей для історії і літератури.

Будемо спілкуватися про знаменитого митця, про його рідні Кибинці, де майже забули (або й не знали), хто такий Семенко. Про важливість локальних фестивалів і потребу говорити вголос про своїх. Про екзотичні райські яблуні, які росли біля двору Михайля і золоті абрикоси Люби, які лишилися на війні, але ж ми пам’ятаємо, що «там, де не ростуть абрикоси, починається Росія».

Любов Якимчук – поетка родом із Первомайська, з початком воєнних дій на сході України її батьки переїхали з Луганщини на Полтавщину у село Кибинці.
Авторка поетичних книжок «, як МОДА» (2009), «Абрикоси Донбасу» (2015).
Стипендіатка програми «Gaude Polonia». Ініціаторка та співорганізаторка проєкту «Рік Семенка» (2012). Кураторка літературної програми культурного форуму «ДонКульт» (2015, Львів), форуму «ПогранКульт — GaliciaKult» у Харкові (2016).У липні 2015 журнал «Новое время» включив Якимчук в рейтинг ТОР-100 найвпливовіших людей культури в Україні. 31 грудня 2015 року Любов Якимчук разом із культурною менеджеркою і поеткою Галиною Танай розпочали культурний проект «Метро до Кибинець». Ідеться про організацію культурних подій у Кибинцях, де народився поет Михайль Семенко.Захід відбудеться за підтримки Український культурний фонд та Департамент Сім’ї, Молоді Та Спорту Луцької Міської Ради. Під час заходу закликаємо дотримуватися усіх заходів безпеки та обов’язково бути у масках.
Вхід вільний.