Сексуальність… Що ви уявляєте, коли чуєте це слово? Що відчуваєте при цьому? Збудження, піднесення, радість, інтерес, азарт?

Насправді сексуальність – це не лише про секс, а впершу чергу про переживання своєї гендерної ідентичності (відчуття себе мужчиною чи жінкою). Сексуальність – це життєва енергія, яка дпомагає нам розкритись саме в тих якостях, що притаманні нашій статі. Таким чином, сексуальність спрямована не лише на приваблення партнера, а на досягнення життєвого благополуччя впринципі. Проте, в нашому соціумі з даною темою пов’язано чимало заборон та деструктивних ідей, які суттєво впливають на вільний потік сексуальної енергії, створюючи масу блоків, як на тілесному так і на психоемоційному рівні…

На даному тренінгу, з допомогою тілесно-орієнтованої терапії, будемо розкриватись у своїй сексуальності, виявляти та переживати свою гендерну ідентичність, помічати, що у нас у цьому блокує, а що допомагає, пізнавати себе через тіло та тілесну взаємодію з іншими.

Тренінг проводить:
Сергій Пенцак – лікар-психотерапевт, сертифікований та акредитований гештальт терапевт (сертифікат EAGT європейська асоціація гештальт терапії). Спеціалізація тілесно-орієнтована терапія. Ведучий довготривалих терапевтичних груп, тематичних семінарів та тренінгів. Досвід психотерапевтичної практики понад 9 років.

Вартість участі: по передоплаті до 03.12 – 700гр., до 08.12 – 800гр., в день тренінгу 900 гр., можливий варіант 50% передоплати

Координатор зустрічі:
095 188 91 47 Богдана