Книгарня «Є» та Видавництво Старого Лева запрошують на серйозну розмову на «пухнасту» тему з письменницею Галиною Вдовиченко і другокласником Володею Калішем, який буде модерувати захід. Також авторка презентує книжку «Котохатка» Зустрічаємося о 15:00, 15 грудня, у неділю.

Взимку безпритульним тваринам ведеться особливо важко. Будемо спілкуватися про відповідальність перед пухнастими та чим можна зарадити, якщо зустріли самотнє кошеня. А також спілкуватися про маленьких героїв із нової книжки Галини Вдовиченко «Котохатка».

Шестеро маленьких кошенят опинилися на зимовій вулиці, де їм холодно й голодно… Але вони не з тих, хто скиглить і впадає в розпач. Натомість кошенята гуртуються і перетворюють зиму у веселу забаву: бавляться у піжмурки, прокладають лабіринт у снігу, уявляючи себе археологами, будують дуже затишну снігову котохатку. А тоді знаходять чим її прикрасити. Герої-кошенята захоплять малюків своєю жвавістю та багатою уявою і підкажуть чимало ідей для зимових ігор.

Книжка-картинка Галини Вдовиченко і Наталки Гайди — це історія для малят про справжню дружбу і новорічні дива. Адже невдовзі кошенята знайдуть собі велику котячу родину – і це вже будуть пригоди 36 і 6 котів.