Школа експортера – це навчальний курс для експортерів-початківців, який допоможе проаналізувати власний експортний потенціал, спланувати експортну діяльність та зробити перші кроки на шляху її реалізації.

Навчальний курс дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки. Він орієнтований на експортерів-початківців та тих, хто вже здійснив свої перші кроки і хотів би їх скоригувати.

В межах курсу передбачено 3 модулі:
Модуль 1: Аналіз експортної спроможності та побудова стратегії. Аналітика ринків.
Модуль 2: З’ясування вимог до товару. Логістика митних операцій. Укладення зовнішньоекономічних договорів.
Модуль 3: Важливість експортного маркетингу.

Під час першого модуля Школи експортера 17-18 серпня ви дізнаєтеся:
✔ Як оцінити експортну спроможність вашої компанії?
✔Важливість системного підходу під час виходу на експорт
✔ Вибір та порівняльний аналіз ринків. Визначення критеріїв для первинного сканування ринків. Онлайн-інструменти аналітики.
✔ Тарифні та нетарифні заходи регулювання та їх вплив на вибір ринку.

Девіз навчання: мінімум теорії – максимум практики!
Отримані під час навчання інструменти та навички ви зможете застосувати вже на тренінгу: Програма навчання містить практичні завдання, які допоможуть учасникам оцінити власну експортну спроможність, провести первинне сканування ринків для власних товарів, отримати практичні інструменти для детального дослідження та прийняти рішення щодо вибору ринку.

Детальна програма доступна за посиланням: https://cutt.ly/Ws5BJRp Тренер: Галина Перепелиця – Експерт з міжнародної торгівлі, сертифікований консультант та тренер з питань експорту до ЄС та технічної відповідності.
Професійний тренер, більше 17 років займається розробкою та впровадженням навчальних програм з питань експорту та торгівлі. За керівництвом Галини було реалізовано декілька десятків проектів з розвитку бізнесу та експорту.Місце, час тренінгу: 17-18 серпня 2020 року з 9.30 до 17.30, приміщення Волинської ТПП (вул. Яровиця, 18, м. Луцьк).

Участь в заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://cutt.ly/9s5Nr4V .

РЕЄСТРАЦІЯ – до 13.08.2020 (23:59). Кількість місць обмежена!

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Підтвердження Вашої участі Ви отримаєте 14 серпня на вказану в реєстраційній формі електронну пошту. Заявки на участь у заході, отримані після завершення реєстрації, розглядатися не будуть.
Захід проводиться за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
У вас виникли питання? Телефонуйте 050 6665008 (Віталій).