⭐Мрієш про бізнес у Луцьку?⭐
✌ В обласному центрі Волині стартує програма для молоді, яка прагне започаткувати власну бізнес справу, старт-ап. Перший набір стартує уже в травні і відбуватиметься онлайн.

❓ Ти навчаєшся у Луцьку⁉ Мрієш про власну справу⁉ Робиш круті речі і це можна перетворити на свій бізнес⁉ ТаааааК, це – реально! І ми можемо тобі допомогти❗️

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», і Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine за підтримки Міністерства молоді та спорту України розробили програму Skills Lab: Власна справа. Партнери: департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Луцький міський молодіжний центр , EENU Startup Club YEP

📚 «Skills Labs: власна справа» – програма розвитку бізнес-навичок для молоді Луцька віком 18-35 років (студентів ВНЗ, ПТЗ, коледжів та технікумів, самозайнятих осіб).

30 учасників Програми після місяця навчання зможуть:
✅Створювати ідеї для старт-апу;
✅Розуміти юридичні та фінансові питання ведення власної справи;
✅Розробляти стратегію маркетингу та продажів;
✅Користуватися інструментами розвитку бізнесу;
✅Створювати та презентувати проекти.

Програма триватиме з 20 травня до 13 червня 2020 року. На учасників чекає 8 онлайн зустрічей, по 2-3 години кожна, а також додаткові онлайн зустрічі із представниками місцевого бізнесу та підписантами Пакту заради молоді.

📣 Не зволікай! Участь безкоштовна, реєстрація триватиме до 14 травня: https://forms.gle/Rs2P29Pzbz87CwJw7 . Потім – етап відбору, і якщо Твоя мотивація – крута, то ми зустрінемось на відкритті 20 травня у Zoom.

Заняття відбуватимуться щосереди у вечірній час, щосуботи в обідню пору.

☎ Є питання, пишіть на електронну адресу krawzyc_@ukr.net – Інна Кравчук , координаторка програми у Луцьку/ +3803322777925 – Liudmyla Karnits , головна спеціалістка відділу сім’ї та молоді.