Історії розповідали біля багаття і це вважається початком сторітелінгу. Тепер історіями можна ділитися через континенти, поширюючи ідеї та спогади, розповідаючи про мрії та мотиви, вставляючи у звук відео та картинки. Історії стали коротшими, динамічнішими та вимагають підготовки 🙂

Академія української преси спільно з Національна спілка журналістів України (НСЖУ) за підтримки Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus запрошують на вебсемінар “Сторітелінг для початківців. Як створювати вірусний контент”. Вебінар відбудеться 7-8 вересня 2020 року. До участі запрошуються журналісти, викладачі журналістики, студенти-журналісти та блогери.

За два дні ми навчимо:

– історія як спосіб легко розповісти про важливе
– 5 кроків пошуку мотивів
– структура сценарію і адаптація сценарію для різних соцмереж.
– інструментарій для мультимедійних історій
– як створити вірусний контент.

Щоб зареєструватися, будь ласка, заповніть АНКЕТУ >>>

Участь є безкоштовною.

Необхідно завантажити та встановити безкоштовний додаток Zoom (https://zoom.us/). Бажано завчасно розібратися з особливостями користування та в налаштуваннях, вибрати правильний ракурс для камери.

Мати ноутбук/мобільний із зарядним пристроєм (тривалість вебінару майже 4 години), обов’язкова наявність веб-камери (вбудованої камери ноутбуку, камери смартфону) та мікрофону. Зверніть увагу на стабільність інтернет з’єднання.

Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах, відібрані учасники отримають запрошення.

Кількість місць для вебінару обмежена.

Учасникам, яких буде відібрано до участі, прийде повідомлення на електронну пошту або за вказаним під час реєстрації номером телефону.

Юлія Кулик, 050-734-45-79, info@aup.com.ua

Gefördert durсh die Bundesrepublik Deutschland
За підтримки Федеративної Республіки Німеччина