Команда громадської організації «Творче об’єднання ГаРмИдЕр, реагуючи на карантинні заходи, ВПЕРШЕ влаштовує театральний фестиваль «Вішак-online»!

Ідея фестивалю полягає у можливості налагодження зв’язку між театрами-експертами-глядачами за допомогою ОНЛАЙН оцінювання театральних вистав компетентним складом журі не виходячи з дому.

Онлайн фестиваль відбуватиметься у ТРИ етапи під час карантину в Україні та завершиться демонстрацією вистав переможців у проєкті «Вішак-weekend», який відбудеться протягом липня-вересня, у місті Луцьку в сучасному альтернативному інтеграційному просторі «Гармидер ангар-stage».

До участі у Фестивалі запрошуються дитячі (вік учасників — до 16 років) та дорослі театри з України незалежно від форм власності, організації та підпорядкування, які приймають умови фестивалю. Мова вистав — українська. Жанрових обмежень — немає.

Для участі в театральному фестивалі «Вішак-online» учасникам необхідно ознайомитися із положенням фестивалю (https://bit.ly/33yGDVk) та заповнити форму (http://bit.ly/2J1sIxA) .

Шість переможців (3 дорослих і 3 дитячі колективи) отримають фестивальні відзнаки та нагороди і можливість показу своїх вистав у рамках проєкту «Вішак-weekend».

Партнер: Асоціація “Український незалежний театр”
Інформаційна підтримка: ВолиньPost і Open.Lutsk усі події Луцька

Театральний карантин ОНЛАЙН! Залишайтеся вдома та бережіть себе!