Навчальна програма «Теорія та практика Гештальт терапії» Міжрегіонального інституту Гештальт терапії та мистецтва (МІГІС) – це не просто програма підготовки Гештальт терапевтів, але й можливість пізнати секрети досягнення та підтримки психологічного здоров’я для кожного.

Гештальт терапія – один із найефективніших напрямків психотерапії, який завоював популяпність в усьому світі. Навчання спрямоване на розвиток цілісної та гармонійної особистості, баланс внутрішнього стану, реалізацію бажань та творчих поривів, а також вдосконалення навичок комунікації, успішної взаємодії з навколишнім середовищем та вміння мудро будувати відносини з оточуючими.

Программа складається з двох этапів навчання та проходить у формі трьохденних семінарів кожні два місяці. Кожен етап є цілісним завершеним проектом та вирішує свої задачі, допомагає оволодіти різними навиками, інструментами та техніками для вирішення особистих психологічних питань та розвитку професійної діяльності.

I ступінь включає 5 трьохденних семінарів кожні два місяці та розрахована на 1 рік навчання:

1 Семінар (вересень, 2020)
2 Семінар (листопад, 2020)
3 Семінар (січень, 2021)
4 Семінар (березень, 2021)
5 Семінар (травень, 2021)

* дати уточнюються

II ступінь дозволить освоїти одну з самих цікавих, красивих та творчих професій у світі, адже бути Гештальт терапевтом – означає орієнтуватись у собі, в своїх почуттях та емоціях, розуміти себе та інших, знаходити виходи з різних ситуацій та перетворювати глухі кути на творчість життя.

II ступінь включає 15 тематичних семінарів кожні 2-3 місяці та розрахована на 3 роки навчання.

Що входить?

– Багатопрофільне навчання та застосування творчого потенціалу в роботі з різними станами клієнтів.
– Навчання роботі з неврозами, залежностями, психосоматикою, сімейними відносинами, відносинами з дітьми і батьками та ін..
– Адаптацію знань до вашого унікального креативного стилю як Гештальт терапевта.
– Отримання професійної ідентифікації та інтеграції себе в терапевтичну спільноту.

Унікальність програми в тому, що особлива увага приділяється якісним змінам учасників у їх житті (сім’ях, кар’єрі чи творчості), формуванню креативного мислення та розкриттю індивідуальності.

* Програма відповідає професійним стандартам та навчальним вимогам Європейської асоціації гештальт терапії (EAGT).

** По закінченню кожної ступені видається СЕРТИФІКАТ «Гештальт терапевт» від Міжрегіонального інституту Гештальт терапії та мистецтва (МІГІС).

Детальніше тут

Олександра Даргомижського вулиця, 7, Луцький район, 43025, Україна