🌍Привіт! Мене звуть Мелінда, я працюю з людьми по всьому світу допомагаючи їм отримати внутрішню цілісність.

Запрошую Вас на Тантричний Трансформаційний інтенсив, в Коло спільності і довіри, який створить безпечну і підтримуючу атмосферу, щоб піти в тотальну чесність з собою і м’яко зцілити біль, травми і страхи.

✨ Це допоможе розкрити творче джерело життя всередині, щоб з цього стану створювати своє життя гармонійніше.

✨Основне послання цього інтенсиву – це центрація, довіра до світу і співтворчість з ним. Принцип балансу – це життєвість, доречність і любов, про це говорить вся Природа.

💫 Ми будемо виходити з сценаріїв «заслужи любов і місце в світі», «борись або помри», «мене недостатньо», «я – добрий, я – поганий». Під цими та іншими масками, справжній ти – унікальний прояв життя. І в тебе свій шлях, якому чужі сценарії не підходять.

💫 Птахи, повертаючись після зимівлі, можуть знайти безпомилково своє місце в заростях віддаленої глушини. Кажуть, що вони летять по траєкторії меридіанів, проваджені внутрішнім компасом. Людина – одна з вищих форм еволюції на цій планеті і ми наділені куди більш ускладненими механізмами. Ми відійшли від своєї природи і просто не чуємо внутрішній компас через самонасильство.

Наші 2 дня будуть присвячені поверненню до джерела і з’єднанню з собою.

💫Нас чекає:
• Інтуїтивний рух і звучання разом із Землею. Визнання своєї унікальності, входження в свою животворчу силу. Розслаблення і з’єднання з тілом. Будемо відновлювати довіру внутрішньому провіднику.

• Зцілення блокуючих і пригнічуючих природний потік емоцій: біль, провина, страх. У нас будуть чудові практики, які очищають відразу на емоційному, енергетичному і фізичному рівнях. Комунікація і дихання в парах. Особливі циклічні звучання, які звільняють тіло від спазмів. Також ми подивимося, як відбувається травма.

• Очищення тіла, особливо з’єднання сердечності і сексуальності – це баланс творення і дії. Серце – природний компас, а таз – це мотор для реалізації. Ти відкриєш більше зв’язку зі своїми органами, які дають тобі силу і відчуття комфорту в тілі.

• Авторська Занурююча медитація для гармонізації відносин з батьками, з’єднання з родом, гармонізація чоловічого і жіночого, з’єднання з мудрістю Землі. Прийом особистої історії і примирення зі своїми найближчими вчителями – сім’єю.

• Інтерактивні практики дозволять розширити звичні способи мислення і подивитися на ситуацію під новим ракурсом.

• Розкриття серця і стану ресурсності. Баланс з собою і світом. Зцілення твоїх життєвих ситуацій і вихід на новий виток у житті.

• У нас будуть бесіди в колі, щоб розглянути особисті запити, під чай від моєї травниці і фрукти, а ще багато красивого чарівництва.

Приходь, щоб з’єднатися з собою, побути в колі однодумців, надихнутися і наповнитися, набратися сил… щоб створювати суспільство відкритих людей в співтворчості з Планетою.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ:
Для швидких на роздуми (вже – 8 березня):
₴1000 Пара ₴1800

Для весняних котиків (9 – 22 березня):
₴1100 Пара ₴2000

Для неспішних та знаючих свої бажання (22 – 28 березня):
₴1200 Пара ₴2200

РЕКВИЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:
Приватбанк 5169360007696424
Монобанк 4441114450695943
Шворак Андрій

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
Андрій 0731237313 (Telegram, Viber, WhatsApp)
https://www.facebook.com/ash.zaza

МІСЦЕ ПОДІЇ:
Фітнес клуб «Maximus» (зал на 2-му поверсі), вул. Електроапаратна 4 http://maximus.lutsk.ua/

РОЗКЛАД:
28 березня 10:00 – 20:00
29 березня 10:15 – 20:00
З перервою на обід