Запрошуємо всіх бажаючих гітаристів, викладачів, учнів та просто пошановувачів гітарної музики на зустіч-лекцію від Лілії Герасимчук та Олега Копенкова.

Лілія Герасимчук (Київ, Україна) – гітаристка, композиторка, педагог, член Асоціації гітаристів України, лауреат Міжнародного конкурсу композиторів “Сім нот – шість струн”, лауреат Міжнародного конкурсу “Ренесанс гітари” в складі квартету “Палітра”, лауреат Міжнародного конкурсу “Ренесанс гітари” в складі київського гітарного оркестру. З цими колективами багато гастролює як по Україні, так і за кордоном. Виступала на багатьох гітарних фестивалях.
Представить для слухачів лекцію на тему : “Особливості виконання творів для гітари Лілії Герасимчук”.

Олег Копенков (Мінськ, Білорусь) – гітарист, композитор, аранжувальник, член журі конкурсів, ведучий концертів та радіопрограм, головуючий в Клубі Гітаристів Білорусі, журналіст, педагог, продюсер. Учасник та організатор багатьох гітарних конкусів та фестивалей. З 2005 року почав писати музику для гітари. Автор багатьох збірок. Гастролює в Білорусі, Литві, Україні, Латвії, Польщі, Естонії. Лауреат Міжнародних конкурсів композиторів.
В своїй Олег Копенков програмі обіцяє багато цікавого на тему: “Нові тенденції в навчанні гри на гітарі”.

Під час лекції,и зможете:
– познайомитись ближче з композмторами та їх творами;
– придбати нотні збірники;
– отримати сертифікат про прослухану лекцію ;
– массу задоволення від спілкування і творчості.

Участь – 100 грн.