Другий вебінар з серії розповідей про магістерську програму «Науки про дані»: «УКУ — місце творення можливостей». На цій зустрічі ми розповімо про унікальність нашого університету, яка дозволяє нам надавати освіту світового рівня в Україні. Ми переконані: університет має бути місцем, де квітнуть таланти студентів. Середовище, спільнота, одногрупники — це важливий елемент навчання. Можливо, навіть важливіший за перелік курсів навчальної програми.

Цього разу нашими гостями будуть випускники, які будучи студентами програми мали нагоду перемагати на міжнародних конкурсах, створювати власні стартапи, виступати на найкращих світових наукових конференціях:
– Orest Kupyn (Computer Vision Research Engineer у PiñataFarms, двічі фіналіст міжнародного конкурсу Queens International Innovation Challenge, співзасновник стартапу CropSaver)
– Oleksandr Zaytsev (PhD student у INRIA France, під час написання диплому стажувався в кількох інституціях Франції та Чілі)
– Tetiana Martyniuk (Head Of Research у NeoRender, учасниця конференції ICCV 2019)

Модерує зустріч — Oleksii Molchanovskyi, керівник магістерської програми.

Запрошуємо реєструватися на подію та готувати свої питання. Після заповнення реєстраційної форми ви будете зареєстровані на всі вебінари нашої серії. Реєстрація доступна за посиланням.

Ми надішлемо посилання на вебінар за кілька годин до його початку на адресу, яку ви надасте при реєстрації.