Тренінг “УСЯ ПАЛІТРА САМОТНОСТІ”.
✨✨✨
Самотність – це не стільки соціальний статус, скільки стан душі. Можна мати сім’ю, родину, працювати у багатолюдному колективі – і при цьому бути неймовірно самотньою людиною. А можна жити в лісі та проживати глибинну єдність з цілим світом!
Звичайно ж – це дві крайнощі.

✨✨✨
Зазвичай кожен сам вибудовує свої стосунки з цим станом. Комусь самотність взагалі не знайома, хтось від неї тікає, хтось її прагне, когось вона просто розчавила, а хтось черпає у ній натхнення.

✨✨✨
Як це не дивно звучить, але самотність – це надзвичайно потужній по ресурсності стан. Скажу більше, самотність – це необхідний етап становлення особистості. Умова психологічної дорослості. Людина, яка не прожила свою самотність, залишається «вічним підлітком», котрий до сивого волосся шукає лише одного – де та з ким би «потусити», а основна емоція його життя – це суміш тотальної нудьги та нездорового збудження.

✨✨✨
Чи занурювалися ви хоч раз у благословенний стан самотності? І якою б не була ваша відповідь, запрошуємо вас на зустріч, де ми подосліджуємо самотність, зробимо мандрівку до її скарбів, і побачимо, що таке УСЯ ПАЛІТРА САМОТНОСТІ.

✨✨✨
Ведучий тренінгу практикуючий психолог Ткаченко Сергій.
Вартість💰 участі 350грн.
Таймінг ⏰ 16год – 19год.
✨✨✨
Запис за тел. 0509071384 або у вайбер-групі за посиланням.