Дорогі друзі 😉
Ми у продовжуємо наш онлайн-проект #Розмови_з_сенсом в рамках нашого H E L P E R: соціально-психологічний проект, у якому ви маєте можливість дізнатися багато цікавого і корисного про психологію та психотерапію від наших експертів-психологів, а також зможете отримати персональну відповідь на питання, яке вас цікавить.

Кожна зустріч буде розмовою, сповненою сенсом.😀 Дуже дякуємо, що ви так активно відгукнулися на наше опитування щодо теми наступної зустрічі і поділилися питаннями, які вас найбільше хвилюють. Отож за результатами опитування темою нашої онлайн-зустрічі буде «Пасивна агресія: причини і наслідки»💡 НА ЗУСТРІЧІ ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ ПРО ТЕ:
💙 що таке пасивна агресія, через що вона виникає та які її види
💙 як вчасно розпізнати та захистити себе від пасивно-агресивних людей
💙 в яких випадках пасивна агресія може бути корисною
💙 як виявити пасивну агресію в себе😉

На вас чекають міні-лекція та цікава дискусія і відповіді на ваші запитання! Для того, щоб задати своє запитання експертам, потрібно зареєструватися та долучитися до вебінару.

🕧 Дата: 10.07 (п’ятниця) 19:00 – 20:15

🗓️ ПОДІЯ ВІДБУДЕТЬСЯ В ПРОГРАМІ ZOOM

💬 Спікери:
🔸️Мар’яна Франко – психолог та психотерапевт, засновник
Львівської школи емоційного інтелекту, керівник Психологічної студії “Сенс”. Спеціалізується у методах: гештальт-терапія, когнітивно-поведінкова терапія, травматерапія, схема-терапія.
🔸️Марта Попова – доцент кафедри клінічної психології (Факультет наук про здоров’я УКУ), кандидат психологічних наук. Консультант у напрямку когнітивно-поведінкової терапії. Психолог-консультант методу Відео Інтерактивного Тренінгу.
🔸️Лев Рудий – психолог, психотерапевт-консультант за методом когнітивно-поведінкової терапії.
🔸️Мар’яна Сімків – практичний психолог, консультант за методом когнітивно-поведінкової терапії.

💰Вартість участі: благодійний внесок для соціально-психологічного проекту HELPER ❤️ становить 50 грн. Це частинка вашої допомоги людям, які потребують психотерапії, але через складні життєві умови зараз не можуть собі її дозволити.* Кількість місць обмежена, тому участь лише за умови підтвердженої реєстрації.✅ Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму.
Чекаємо Вас в онлайні!Контактуйте з нами: (098) 58 64 964 – Анастасія.
Також ви можете написати нам на e-mail:
centr.sens@gmail.com Бачити менше