Вечірка “Жінки в бізнесі”

Ти — жінка у 21 столітті. Тобі близькі інновації та інтервальне голодування. У тебе є бізнес та мікрозелень на підвіконні. Ти можеш сама відремонтувати ноутбук та розплакатися через нелегку долю серіальної героїні. Ти сьогодні мама і ніжна дружина, а завтра на нараді — неперевершена спеціалістка та femme fatale. Ти унікальна і неповторна. Ти постійно в пошуку ресурсу та балансу для того, аби не зійти з дистанції.

Ми знаємо, як тобі знайомо — переміряти десятки різних ролей за день та бути на висоті. Ми знаємо, що тобі потрібно інсайтнути з цього приводу в колі тих, хто так само біжить марафон “бути жінкою” протягом життя.

Тому ми вирішили, що нам потрібно залишити наших чоловіків та партнерів вдома, а самим зустрітися та вдосталь набутися жінкою: у бізнесі, у ресурсі, у викликах, у цьому триклятому 2020 році. Отже, PRO WOMEN — це нетворкінг-зустріч на якій ми, жінки, говоритимемо про нашу реалізацію, виклики, бізнес та приховані ресурси.

Хто учасниці вечора PRO Women?
Жінки, які прагнуть спілкуватися з сучасними, позитивними, енергійними та прогресивними жінками, які займають бізнесом, не займаються бізнесом, мріють про власну справу чи просто хочуть бути класною професіоналкою, які поєднують непоєднуване та намагаються бути кращою версією себе щодня.Формат: нетворкінг-вечірка, де збираються жінки з великим досвідом в управлінні бізнесу, фінансів та власної продуктивності.

Коли: 23 липня 2020 року.
Час: 18:30.
Місце: повідомляємо зареєстрованим учасницям.
Вартість участі: 400 грн при оплаті до 20 липня, з 20 липня – 500 грн.

Що входить у вартість:
– вхідний квиток на подію;
– фуршет;
– фотопортрет від фотографа;
– участь у розіграші подарунків від партнерів;
– нетворкінг;
– фотосесія.

Щоб потрапити на подію, потрібно зареєструватися та оплатити участь.
Реєстрація: https://bit.ly/3j42afZ
Реквізити: 5168 7422 0115 4816, (Картка ПриватБанку, отримувач — Анастасія Кривеха).

Подія відбувається згідно з нормами чинного законодавства щодо карантинних обмежень та зі збереженням соціального дистанціювання учасниць.

На тебе чекають: пізнавальні історії, нові знайомства, поп-ап розмови з експертками, класні фото, незвична локація та безмежний позитив.

Хто організовує? PRO Business HUB, консалтингова компанія, яка організовує заходи для бізнесу у Луцьку. З жовтня 2019 року ми допомагаємо локальним підприємцям знаходити корисні контакти та навчатися у практиків. Наші заходи відвідують жінки та чоловіки, молоді батьки, які поєднують батьківство та власну реалізацію, підприємці та топ-менеджери, дизайнери, копірайтери, маркетологи, тренери, дієтологи, викладачі іноземних мов та багато інших професіоналів своєї справи.

Наша мета – прогресивне бізнес-ком’юніті та розвиток підприємництва у Луцьку. Реалізовуємо її через івент-маркетинг та навчання. Формати заходів різні: бізнес-сніданки, тренінги, зустрічі Fuckup nights (світовий рух який ми офіційно представляємо у Луцьку), бізнес-поїздки. Теми: ціноутворення, сервіс, побудова бренду, маркетинг, дизайн і т.д.

Art Ladies — це творчий простір для леді. Дизайнер одягу, флорист та майстри краси об’єднують свої зусилля, професійні навички та креативні ідеї, щоб дарувати жінкам відчуття впевненості та бездоганності.

Контакти: Луцьк, вулиця Набережна, 10, art.ladies.4u@gmail.com, Instagram: Art_ladies_4u

Запрошуємо вас на особливу подію — вечір «PRO Women».