Два Олександри, два волиняки, два поети – їдуть до Луцька з «Віршами на розлив»!💣

Олександр Ірванець та Олександр Шумілінін іронічні, непересічні, драйвові, а моментами й ліричні, вриваються у посткарантинне місто з віршами, жартами й історіями (ви ж то знаєте, які у митців бувають пригоди!).

Луцьк готовий доєднатися до римовано-розливної бесіди Олександрів у пабі «Lucky Bull»?😜

Луцьк готовий до першого причастя молодшого Сашка його дебютною збіркою «Просте складне»?🤪
😉Побачимося в неділю 26 липня о 19:00 у пабі Lucky Bull!

“Поезію Олександра Шуміліна можна порівняти з пульсом, тобто вона чуттєва до настрою і руху. Навіть там, де йдеться про очевидні речі, вона не поверхнева. Поет не боїться бути наївним – у тому значенні, що не розучується дивитися на світ дитинними очима. І в той же час проявляє себе немилосердним філософом, осягнення якого – над світом і буттям”, – йдеться в анотації до першої книжки поета «Просте складне».

Про легендарного підскарбія Бу-Ба-Бу Олександр Ірванець ми не будемо розповідати. Іронічний голос сучукрліту, класик з дошкульними жартами і відточеним пером, автор двох десятків книг, перекладач і лавреат численних всеукраїнських і міжнародних літературних премій завітає у Луцьк власною персоною, щоб дивувати і віршувати!

Олександр Шумілін народився 1986 року у Луцьку. У 2011-му перебрався до Києва. Має педагогічну і філософську освіту. Працює журналістом і редактором в «Українській правді».
Почав писати вірші студентом, близько 15 років тому. За цей час публікувався в різних альманахах, брав участь у десятках читань і фестивалях. Тричі був лауреатом премії «Смолоскип».
У 2018-у переміг у конкурсі «Гранослов», в результаті чого вийшла перша збірка віршів «Просте складне».
Продовжує писати, шукати і повертатися до Луцька.

📅 26 липня
⏰ 19:00
📍Lucky Bull (вул. Винниченка, 51)

📲 Бронювання столиків за телефоном – 050 294 09 42
Під час заходу закликаємо дотримуватися заходів безпеки.
Вхід вільний.