Під час карантину нас всіх лякали тотальним занепадом бізнесу, звільненням, загальною деградацією та навіть масонською змовою. Але локдаун закінчується, країни знімають карантинні обмеження, аеропорти оновлюють табло вильотів та прильотів. Бізнес стартує після декількамісячної вимушеної паузи. І ніби навколо ті ж самі люди, ті ж самі сервіси, ті ж самі клієнти, і навіть в сусіда те саме огидне авто, але нависло відчуття, що поки ти вчив з дітьми уроки в телешколі правила гри змінилися.

Вперше після оголошення карантину ми зберемося не вчитися (давайте чесно: ви ж пройшли вже всі навчання та майстер-класи?). Ми зберемося в дружній компанії однодумців на каву, аби в кращих традиціях жанру поговорити про те:

– чи 2020 – це дійсно час для розвитку? якщо так, то для якого?
– як вдалося переформатувати бізнес-процеси?
– що сталося за ці декілька місяців з командою?
– чи актуальні зараз ваші послуги та товари?
– та й взагалі: чи є бізнес-криза в Луцьку?

WOW:ранок відбудеться 4 червня 2020 року.
Почнемо о 8:00 і сподіваємось, що до 10.00 розійдемось по офісах впроваджувати почуті поради чи рефлексувати від почутої інформації.

Вхід на посткарантинний WOW: ранок є безкоштовним. Таки-так…Ми знаємо, що зараз всі трохи в грошовому стресі. Всі замовлення — оплачуються учасниками самостійно.

Місце проведення повідомимо зареєстрованим особам електронним листом.
Реєстрація на захід: https://bit.ly/3d4L3XV

Організатори: PRO Business HUB.