ІТ – найперспективніший напрямок, тут найвищі зарплати і найширші перспективи. Ти можеш просто сидіти на пляжі в Марокко та клацати в ноуті на тисячні зарплати в євро. Це тисячі оголошень про навчання в цій сфері, яке окупиться за пів дня…

Де правда серед всієї цієї інформації? І чи дісно можна знайти себе в інформаційних технологіях та побудувати успішний бізнес на програмування?

Про це та про…
– перспективи професії та власної справи в ІТ в кризу.
– де знайти вхід в класну компанію, та як за потреби без втрат знайти вихід?
– чому навчання з ІТ-спеціальностей так багато, а нормальних спеціалістів не знайдеш днем з огнем?
– де знайти клієнтів в кризу?…ми поговоримо на спеціальному WOW:ранку з представниками DevBranch та Yellow Recruiting Company.

Спікери: Sasha Snig, маркетинг стратег, генератор поганих ідей і гарних проблем, по сумісництву програміст з десятирічним досвідом, співзасновник агенції DevBranch, увійшов в ІТ через ліжко, мріє колись стати двірником.Богдан Артемчук (Bohdan Artemchuk), ITшник з 13+ річним досвідом, Drupal (щоб це не означало) програміст, співзасновник агенції DevBranch, IT-директор бельгійського стартапу в будівельній індустрії, співорганізатор кількох ІТ-тусовок Луцька та просто tech-nerd-geek.

Iryna Cherevko, СОО Yellow Recruiting Company
Irina Andriiuk, HR/recruiter Yellow Recruiting CompanyІрина та Ірина мають 5 років досвіду в рекрутингу. Вони працювали в ІТ-компаніях різних типів і близько року тому заснували власну компанію, яка займається підбором спеціалістів у сфері IT та Digital Marketing, здійснює HR консалтинг. Команда розпочала роботу в Луцьку та Рівному, згодом розширила географію послуг в інші міста України та за її межами.У період карантину (під час збільшення запитів на роботу) запустити телеграм-канал https://t.me/itjobs_rivnelutsk для публікації місцевих вакансій та резюме. Як результат, є підписники, які знайшли роботу завдяки каналу.

Як потрапити на подію?
1. Зареєструватися тут: https://bit.ly/3jX31zd
2. Оплатити участь: 200 грн при попередній ситуації, в день заходу – 250 грн.
Дружня кава включена в рахунок. ПриватБанк: 4149499648147583
Монобанк: 4441114423026796
(отримувач — Оксана Цимбалюк)Після оплати надішліть, будь ласка, скрін підтвердження/фото чеку у Viber/Telegram (0956106005).
3.Прийти 5 серпня на 09:00 на WOW:РАНОК в UNO Specialty Coffee & All Day Brunch(вул. Словацького, 9). До зустрічі!