Тільки лінивий та безінтернетний старовір зараз не говорить про особистий бренд, не будує його та не використовує в бізнес-цілях. Вже на 15-му WOW:ранку ми поговоримо про те, чи потрібно власнику бізнесу розвивати особистий бренд та як це зробити?

Питання, які всіх хвилюють:
– що таке особистий бренд?
– як впливає особистий бренд власника на бізнес?
– що впливає на вартість бренду?
– які існують ефективні інструменти побудови особистого бренду власника бізнесу?
– як впливають соціальні мережі та кількість підписників на вартість бренду?

Що спільного у Дональда Трампа, Марка Цукерберга, Річарда Бренсона та Джеффа Безоса?

Вони не лише керівники створених ними брендів — вони самі бренди. Особистість кожного з них впливає на імідж та репутацію їхнього бізнесу. Та навіть більше: твіт Ілона Маска про Комісію з цінних паперів і бірж США обвалив акції Tesla на 7%. Коли Стів Джобс оголосив, що йде з посади генерального директора Apple, ціна акцій компанії знизилась майже на 3% 😊 $10 млрд доларів) вартості компанії.

Розбираймося разом, як побудувати та оцінити вплив на бізнес власного бренду!

Спікери:

Андрій Разумовський, директор будівельної компанії «Інвестор», підприємець, займається продажем цементу та виготовленням тротуарної плитки ТМ Бруківка LeBruk.

Юлія Щесюк, засновниця першої професійної школи бровістів «Pro Брови», офіційний бренд-технолог ТМ Elan, чемпіонка України та Європи з моделювання брів в найвищій категорії «професіонали», а також увійшла в п’ятірку переможців чемпіонату світу в Парижі. Тренер, викладач та гример телеканалу СТБ

Mykola Zhychuk, маркетолог, підприємець, спеціаліст з маркетингу та брендингу з досвідом роботи понад 15 років в сферах b2b та b2c в національних та міжнародних компаніях. Засновник мережі магазинів «Два м’яса» та директор з маркетингу креативної агенції PaRtyzan

Як потрапити на подію?

1. Зареєструватися тут: https://bit.ly/2ZLJp88

2. Оплатити участь: 200 грн при попередній ситуації, в день заходу – 250 грн.
5168 7422 0115 4816 (Картка ПриватБанку, отримувач — Анастасія Кривеха). Дружня кава включена в рахунок.

3. Прийти на WOW:РАНОК 15 липня. Місце: РЦ “Промінь”, 4 поверх (Grand Central Food Terminal) Бачити менше