Одна з місій Pro Business HUB – розповідати та заявляти про успішні й реалізовані в Луцьку бізнес-кейси. З технічних причин нам довелось скасовувати нетворкінг-зустріч Lutsk Business City Map. Проте історії оголошених спікерів настільки інформативні й мотиваційні, що ми переформатували їх на тему нашого традиційного ранкового івенту WOW:ранок. Отже, запрошуємо вас наступного вівторка о 8:30 на каву/чай. Будемо говорити про те, як заробляти на папі/мамі бренду.

Спікери:

Андрій Сірук, CEO ARTEFACT.ST, розкаже власну історію про те, як особистий бренд впливає на продажі та як збільшити впізнаваність і бренду компанії, і особистого через відвідування бізнес-івентів.

Василь Цапюк, власник рекламно-виробничої компанії «Тенета», співвласник видавництва «Printing Lutsk» колись почув від працівників авіазаводу «Антонов» слова: «Ви не зробите цього. Це аерокосмічні технології. Лише матриця коштує 40 тисяч». Але Василь не здався і все одно втілив ідею, ще й зміг «влізти» в бюджет клієнта, сумою трішки понад 10 тисяч.

Руслана і Павло Порицькі, засновники театру «Гармидер» і театральної майстерні «ДогориДриґом», розкажуть про те, що театральна сфера (творчість і навчання) тримаються в кльово на особистостях та репутаційній історії. ⠀

Як потрапити на подію?

– Зареєструватися: https://cutt.ly/9fZGLDd

Вартість: 200 грн, в день події – 250 грн.
ПриватБанк: 4149499648147583
Монобанк: 4441114423026796
(отримувач — Оксана Цимбалюк)
Після оплати надішліть, будь ласка, скрін підтвердження/фото чеку у Viber/Telegram (0956106005).

Коли: 29 вересня (вівторок) о 8:30.

Де: локацію повідомимо згодом.

До зустрічі!