📝 Write On! ❗️​Конкурс 2019 – 2020
👉🏻Що це? ▪️ Це міжнародний англомовний конкурс творчого письма, який проводять добровольці Корпусу миру та громадяни у двадцяти країнах. Основна мета – заохочення творчого та критичного мислення студентів. Регіональний раунд проводиться обласним координатором Волонтерів Корпусу Миру в Україні, національний раунд, міжнародний раунд проводитиметься Волонтерами Корпусу Миру в Республіці Грузія. Це 16-й рік конкурсу і, мабуть, буде найбільшим.

🇺🇸 What is it? ▪️ ​It is in an international English-language creative writing competition run by Peace Corps Volunteers and Host Country Nationals in twenty countries. It is focused on encouraging creative and critical thinking in students of Peace Corps posts. There is an oblast round run by an oblast coordinator PCV in Ukraine, a national round, and an international round run by PCVs in the Republic of Georgia. This is the 16th year of the competition and will probably be the biggest yet.

👉🏻 Як працює конкурс?​
▪️ Під час події, організованої Волонтерами, учасникам дається дві теми на вибір, і одна година, на відповідь. Після, Волонтер від Корпусу Миру та резидент країни поводять оцінку робіт. Надаватимуться 1 місця у кожній категорії (від 6 класу до професійного рівня), імена переможців та їх роботи будуть передані обласному координатору. Координатор області судитиме всі есе у своїй області та надасть переможцям 1-го місця в кожній категорії для національного судочинства. Після цього есе буде знову оцінюватися на національному рівні, і всі перші місця будуть відправлені до міжнародного туру, щоб судити проти інших робіт, що зайняли перше місце в усьому світі.

👉🏻 Хто може брати участь?▪️​ Учні 6-11 класів, студенти університетів та професіонали.

👉🏻 Що вони отримають за перемогу? ▪️ Волонтери визначають призи на місцевому рівні, але PDF-документи сертифікатів будуть надані. На національному рівні нагороди включають: сертифікати для всіх, книги з порадами письменникам, компакт-диски з американською музикою, блокноти, наклейки, плакати, папки тощо. (Призові місця будуть різнитися відповідно рівням від 1-го по 3-е місце). Національні переможці у 6-11 класі також будуть запрошені до участі в програмі Camp WILD безкоштовно, а старшим переможцям буде запропоновано позицію радника в таборі.

❓ Як взяти участь? 🔥 Приходьте у Молодіжний центр Волині (Градний узвіз, 5)
📌 Коли? 💥 12 лютого (середа) о 17:00

Чекаємо 🖤