ЗАПРОШУЄМО НА ONLINЕ-ФОРУМ «HR-МЕНЕДЖМЕНТ & ПАНДЕМІЯ» 14 травня о 10:00
Глобальний карантин і пандемія змінили наше життя.

Бізнес-академія РМВА (Practice Management Business Academy) працює на ринку бізнес-освіти з 2009 року і за 5 останніх років провела разом з компанією VolWest Group в Луцьку 18 всеукраїнських та міжнародних бізнес-форумів на важливі теми для суспільства і бізнесу.

РМВА завжди давала вам актуальну, практичну і корисну інформацію. Ми дуже хочемо і надалі продовжувати це робити – під час пандемії якість і практичність інформації важлива як ніколи.

Незважаючи на масове закриття кордонів, глобальний карантин об’єднує людей, тому ми знову хочемо об’єднати усіх, хто не зупиняється, хто шукає ефективні рішення для збереження і розвитку бізнесу в непростих умовах.

HR-МЕНЕДЖМЕНТ & ПАНДЕМІЯ – 14 травня о 10:00 ми зберемо на HR-форумі кращих спікерів-експертів і сотні учасників-однодумців.

HR-МЕНЕДЖМЕНТ & ПАНДЕМІЯ – це гарна можливість знайти рішення та інструменти саме для вашого бізнесу; дізнатись про кращі практики, як зберегти ефективність віддаленої роботи співробітників, як утримати їх мотивацію, як розвивати бренд роботодавця в кризу.

💥Кому корисно відвідати HR-форум?

❗️ Івент буде цікавий бізнесменам, які хочуть створити в своїй компанії високопродуктивну команду.
❗️ Керівники підприємств зможуть дізнатися, як правильно управляти персоналом і досягати високих результатів.
❗️ HR-менеджери отримають знання про актуальні тренди в області розвитку підприємств.
❗️ Бізнес-тренери, психологи, коучі та інші зацікавлені фахівці дізнаються, як поліпшити психологічний клімат в колективі.
❗️ Конференція буде корисна всім, хто прагне до кар’єрного росту, а також хоче зрозуміти, як керувати людьми і успішно реалізовувати проекти різного масштабу.

Чекаємо вас і вашу команду 14 травня о 10:00 в онлайні

Реєструйтеся: https://bit.ly/2wxreYC
або за тел. 050 438 02 80 (Ірина)

Використайте майданчик HR-МЕНЕДЖМЕНТ & ПАНДЕМІЯ максимально ефективно!