10 травня о 18:00 ми відкриємо показ досі не презентованого відео лабораторної вистави «ШИШКО», на який у вересні 2018-го не змогло потрапити так багато глядачів! Розуміємо, що імерсивний променад-спектакль дещо втрачає у відеоформаті, однак ракурс спостерігача теж неймовірно цікавий. До того ж нам дуже хочеться, щоб напередодні дня народження Костя Шишка знову прозвучало його слово!

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ:
До 15-річчя «ГаРмИдЕра» у рамках 5-го фестивалю театру за межами театру «Мандрівний вішак» наш театр і Департамент культури Луцької міської ради організували дуже красивий експеримент. Взяли поезію улюбленого луцького поета Костя Шишка, а також матеріали, що розкривають його постать.

Із Харкова запросили режисера Костю Васюкова. До акторів-гармидерівців (Юля Яцун, Павло Порицький, Анатолій Слободенюк) приєдналися: Микола Бичук із Чернігова, Юля Кратко та Давид Тищенко із Києва. До співтворчості запросили чудових луцьких музикантів: Мирослав Кіруєв, Євгеній Манн, Kostya Cha. Також долучилися студенти-художники із ЛВПУ Будівництва Архітектури. Ідея та координація: Руслана Порицька

У цієї команди було менше тижня, щоб створити виставу!

Нашу божевільну ідею підтримала будівельна компанія «Інвестор». Уся новобудова та дах у ЖК «Супернова» перетворилися на сценічний майданчик.

Відбулися три неповторні покази імерсивного променад-спектаклю «Шишко». Багато глядачів про це дійство відгукувалися, як про одне з найсильніших мистецьких вражень. І не дивно, бо навіть через екран передається неймовірна енергія руху до небес.

10 травня о 18:00 ми відкриємо показ відео із першого показу спектаклю.

зйомка: Марія Доманська, Роман Домбровський
монтаж: Юлія Яцун
фото: Павло Березюк