МИ ПОВЕРТАЄМОСЯ НА СЦЕНУ! ❤️
Із неймовірним хвилюванням запрошуємо вас 14 червня о 19:00 на першу після карантинну виставу театру «Гармидер» — «Монодії в червоному». У трансформаційному просторі «Гармидер ангар-stage» (вул. Залізнична, 9) цього разу лише 40 глядацьких місць, розставлених згідно з вимогами щодо дистанції. Ми дбаємо про ваш комфорт і безпеку та керуємось постановою КМУ від 20.05.2020р. №392 ☝️

Квиток: 140 грн.
Дрес-код: захисна маска
Місця обов’язково бронюйте за номером: +380687749338

Ця вистава була створена лабораторно під час усамітнення творчого колективу в селищі Ворохті, що в Карпатах, побувала у Харкові, Києві, Чернівцях, Коломиї, Володимирі-Волинському, білоруському Солігорську. Має фестивальні нагороди «за кращу режисуру» (Руслана Порицька) та пластичне вирішення (Юлія Варченко).

Поетично-документальна вистава «Монодії в червоному» — це шість яскравих документальних історій поетів кривавого ХХ століття. Пауль Целан, Юзеф Лободовський, Зузанна Гінчанка, Лариса Геніюш, Чеслав Мілош та Олена Теліга постають перед глядачем нехрестоматійно-оголеними. Вони радіють, люблять, зраджують, втікають і стрибають з мосту… Зворушливо-інтимні факти їх біографій та пронизливі вірші поєднуються у динамічних речитативно-пластичних історіях, що лишають по собі болючий червоний слід та бажання знову стати маленькою дитиною, яка кидає камінці на березі річки.

Юзеф Лободовський — Петро Дмитрук
Зузанна Гінчанка — Юлія Яцун
Пауль Целан — Дмитро Безвербним
Олена Теліга — Марія Доманська
Лариса Геніюш — Наталка Шепель
Чеслав Мілош — Павло Порицький

Хочемо нагадати, що не так давно у Гармидер ангар-stage з’явилось нове освітлення.