Іноземні мови

7-денний online марафон з англійської мови від Юлії Яковлюк.
Німецька з нуля за 4 місяці від Англо-німецької школа Lingua House та Англомовний дискусійний клуб що проходить у Молодіжному центрі Волині.

Для дітей

21 січня відбудеться презентація нової книги Лариси Ніцой на мовну тематику «Навіщо песикові гавкати?». З 24 по 26 у Проміні пройде Турнір Юних Турнірників. Ігровий клуб англійською Fleksi games для дітей та підлітків чекає на вас 24 січня.
Навчити свою дитину фінансовій грамотності за допомогою гри 💰CASH FLOW💰 можна 25 числа, і того ж числа чекаємо вас та ваших дітей на Науковому пікніку. А книгарня Є запрошує на майстер-клас зі створення гнома. Безкоштовне заняття з програмування для дітей 8-15 років пройде 26 січня.

Афіша концертів

Різдвяний концерт – Щедрик, пройде у костелі Петра і Павла 20 числа.

Кожен день на вас чекають у клубі Цитра, де будуть відбуватися різноманітні концерти: Мікаель Гюлазян, Dj Macka, Денис Валяєв, Avokaduo та Jam Session до дня народження Віктора Грисюка.

Концерт Олександра Божика в Луцьку відбудеться 24 січня.

Розвиток особистості

Школа OxIT проводить набір на безкоштовне навчання з курсу “Розробка сайтів на CMS Drupal 8” з 20 числа. 10 лекцій – Жанри фотографії та наші очікування від них.
YouthСфера проведе міні тренінг на тему “Що таке дебати і чому вони корисні кожному?” – 22 січня.
Кожен в своєму житті може зіштовхнутися із ситуацією коли потрібна невідкладна допомога іншій людин 25 числа від Дайвінг клуб Lutskdivers.

На разі це все! Більше подій шукайте на сайті та соціальних мережах – Facebook, Instagram, Google Бізнес та Telegram.