Цього тижня на екрани Луцьких кінотеатрів вийдуть 6 нових фільмів. Гучних прем’єр ми не помітили, але неодмінно усі вони варті уваги. Отже розпочнемо перегляд нашої кіно афіші.

Поклик пращурів

 Поклик пращурів
(2020) on IMDb

Події розгортаються в Америці у розпал золотої лихоманки. На ранчо в Каліфорнії жив розумний та сильний пес на ім’я Бак. Такі як він собаки високо цінувалися золотошукачами на півночі, де потрібно було таскати за собою тяжкі санчата. Бака викрадають в хазяїв та продають на Аляску. Тут він поступово дичавіє, пристосовуючись до важкої праці та постійного холоду.

Пригодницький сімейний фільм «Поклик пращурів» є екранізацією роману Джека Лондона. Книга вийшла у 1903 році та принесла письменнику популярність. Вже у 1923 році сюжет вперше потрапив на кіноекран – вийшло німе кіно за книгою. Даний проект є дев’ятою за рахунком адаптацією роману Лондона. Заплановано, що це буде ігрове кіно, у якому будуть анімаційні персонажі, промальовані з використанням техніки захоплення рухів. Режисером проекту став триразовий номінант на здобуття премії «Оскар» Кріс Сандерс («Сімейка Крудс», «Як приборкати дракона»).

Афіша показів фільму«Поклик пращурів»


Пухнасті бешкетники

 Latte & the Magic Waterstone
(2019) on IMDb

Юна їжачиха Латте разом з іншими звірятками живе в прекрасному лісі. Проте настають складні часи – усі водойми одна за одною висихають. Тваринкам немає чого пити, а рослини засихають під спекотним сонцем. Якось Латте, граючись із білченям Хрум, випадково ламають останній резервуар з водою. Тварини, доведені до розпачу, в нестачі води звинувачують саме цих двох. Тож їм і доведеться виправляти ситуацію. Білченя та їжачиха вирушають у довгу подорож за магічним Каменем Води. Ведмідь на ім’я Бантура викрав його, саме через це й почалася засуха.

Мультфільм «Пухнасті бешкетники» зняли у Німеччині. Режисурою займалися одразу троє – Мімі Мейнард, Реджина Велкер та Ніна Вельс. Сюжет запозичили із дитячої книжки фінсько-шведського письменника Себастьяна Любека. Ще в 1958 році він вигадав історію, яка у наш час стає дедалі актуальнішою. Зміни клімату мають свої наслідки і дітям, не менше ніж дорослим, потрібно про це говорити.

Розклад сеансів мультфільму «Пухнасті бешкетники» .


Річард Джуелл

 Річард Джуелл
(2019) on IMDb

Події розгортаються в Атланті в 1996 році. У місті проходять літні Олімпійські ігри і тисячі туристів святкують на вулицях перемоги своїх улюблених спортсменів. Спеціально для урочистих заходів у місті було збудовано парк. Один з його охоронців, Річард Джуелл (Пол Уолтер Хаузер) помітив дивний рюкзак. В ньому він знайшов вибуховий пристрій, про що одразу ж сповістив керівництво. Джуелл ініціював та успішно провів евакуацію людей із парку. Попри відважність охоронця, місцеві ЗМІ поширили припущення, що саме Річард і підкинув вибухівку, аби героїчно її «знайти». Знадобилося чимало часу та зусиль, аби довести чесність Річарда Джуелла.

Біографічна драма «Річард Джуелл» заснована на реальних подіях. Сценарій до фільму написали номінант на премію «Оскар» за кращий сценарій Біллі Рей та Марі Бреннер, журналістка-розслідувачка та письменниця. Режисерське крісло зайняв Клінт Іствуд, володар п’яти премій «Оскар», який за своє життя долучився до створення 270-ти проектів.

Афіша «Річард Джуелл»


Перекладачі

 Les traducteurs
(2019) on IMDb

Невдовзі має вийти друком третя, заключна частина популярного роману таємничого автора. Аби запобігти передчасному розголосу таємниць сюжету, письменник наймає дев’ятьох перекладачів. Вони мають жити ізольовано від світу, зачинені у бункері, поки не закінчать переклад. Пройшло три тижні роботи, коли автор книги отримує дивне повідомлення. Йому пропонують заплатити величезну суму грошей, в інакшому випадку перші десять сторінок його книги з’являться у мережі. Тепер під підозрою кожен з перекладачів, а розлючений письменник не готовий спускати їм з рук витік інформації.

Фільм «Перекладачі» спільного виробництва Бельгії та Франції, зняв режисер Режис Руансар. З Роменом Компіном та Деніелом Преслі він написав сценарій. Поштовхом до роботи над сюжетом стала інформація про те, що аналогічним чином здійснювався переклад «Інферно» Дена Брауна. Зйомки тривали з січня по березень 2018 року.

Розклад показів фільму «Перекладачі»


Гретель і Гензель

 Гретель і Гензель
(2020) on IMDb

Гретель (Софія Лілліс) живе разом з матір’ю та молодшим братом Гензелем (Семмі Лікі). Їм не вистачає грошей навіть на їжу, тож за настановою матері сестра з братом ідуть на пошуки роботи. Звісно, їх ніде не чекають, але самотня дивачка Холда (Еліс Крайдж), яка живе у лісі, охоче приймає дітей. Тут вони отримують вдосталь їжі та мають виконувати деякі нескладні доручення жінки. Поки Гензель, тішачись смаколиками, радіє такій нагоді, Гретель починає підозрювати, що на них тут чекає біда.

Фільм жахів «Гретель і Гензель» за мотивами всесвітньовідомої казки братів Грим вирішив зняти режисер Оз Перкінс. Від класичного сюжету ця історія відрізняється тим, що творці фільму доповнили її проблемами дорослішання. Саме через те головна героїня набагато старша за брата. Зйомки проходили у Ірландії, зокрема у старовинному мисливському будиночку на Монтпілієр-Хілл, про який ходить чимало моторошних легенд.

Афіша показу фільму жахів «Гретель і Гензель»