Наше чергове інтерв’ю з чудовою дівчиною Іриною Нікішиною – засновницею йога студії “АНАХАТА”, що була відкрита 1го жовтня 2013 року. Ірина сертифікований викладач йоги.

1. Розкажи пару слів про себе.

Ну от вже з першого ж запитання ви мене ставите в незручне положення, хоча щойно прийшло на думку, що я сама і є та людина, яка ставить кожного в незручне положення на своїх заняттях)) так працює йога і за це я її люблю) Хто я? – це є питання і ціль життя) саме тому я вивчаю йогу і ділюсь своїм досвідом з іншими ось уже біля 10ти років)

2. Коли ти поринула у світ йоги?

Відповідь знову ж не буде однозначною. На свій перший йога клас я прийшла у 2009му році, здається, і влюбилась в той стан, який отримала від першого ж заняття… але до всього є передісторія. Ще у дитинстві в мої руки потрапила випадково книжка про йогу, а точніше саме філософія йоги і там я вперше побачила картинку йогина- містика, яка водночас налякала і влюбила в себе і вже тоді я зрозуміла, що йога це не жарти)) думаю саме той момент і був вихідною точкою моєї подорожі у світ йоги…)

3. Яким був шлях до створення студії йоги Анахата?

“Анахата”, коли я проговорюю це слово то відчуваю тепло у серці і посмішку на вустах. І так я хочу щоб кожен гість цієї хати мав таку ж емоцію)) бо це моє дітище, саме такою, як зараз вона є я її бачила і мріяла про неї. Шлях був цікавим. Коли все просто то не цікаво))) (насправді відповідь на це запитання то є окрема лекція.) Скажу коротко: істинні цілі, мрії здійснюються, але усвідомити потрібно одне між тим ким ви є зараз, в цей момент, і тим ким ви хочете стати є певна прірва, і чим більша вона тим, відповідно, такий шлях внутрішніх змін доведеться пройти! І це самий крутий момент, я рахую! Мені знадобилося аж 7 років внутрішніх трансформацій))далі буде…

4. Я знаю, ти створила додаток. Звідки ця ідея і як це відбулось?

Це була ізраїльська історія (Саме там відбулись зйомки), але не я є автором її. Я є виконавець, модель в цій програмі і це був один із важливих етапів моєї переоцінки практики йоги.

5. Скільки разів ти була в Індії і як довго?

Була лиш один раз. Більше не хотіла їхати аби їхати, були ще інші країни Азії. Про Індію для мене це, однозначно, не турпоїздка я відклала цю подорож для паломництва з благословення мого Гуру.

6. Що тебе найбільше вразило в цій країні?

Все! Це ціла палітра емоцій)

7. Найближча подорож, куди і чому?

Індія, Непал. Чому? Бо пора вже)

8. Чи є людина/гурт з України, що тебе надихає?

На сьогодні це не люди з TV, а ті, хто реально поруч, хто може особисто передати свої знання і мудрість мені. Щодо гурту з України, я вболіваю за розвиток української музики і українського слова. Є окремі виконавці, окремі пісні, але це ще не ті, хто має силу нас вести.

9. Що позитивного/хорошого дав тобі карантин?

Нові відкриття, навіть цей досвід занять у прямому ефірі це щось неймовірне)) час в самоізоляції це ресурсний час для мене. Зараз я повна сили і енергії)

10. Улюблена книга і чому?

Ой не люблю це запитання. Коли мене запитують про книги які я читала, мені хочеться змішати всі мудрі вирізки, фрагменти з тих книг, що були прочитані мною в якусь одну товстенну книгу. Зараз у мене складні відносини з книгами. Художні не читаю вони для мене стали нудні і запрості. А от складні книги читаю, включаю мозок, але вони складні, тому я їх не дуже люблю 🙂

11. Що для тебе Луцьк?

Я тут живу вже 20 років тут моя сім’я і друзі) тут я росту) і якщо серйозно я колись для себе дала чітку відповідь, чому я не виїжджаю до іншої країни. У мене є почуття відповідальності:) я завжди жартую зі своїми друзями, з тими, хто має тут власну справу душі, особливо, коли складно і справді хочеться десь кудись… Але якщо не ми, то хто?!))

Ловіть посилання на сайт, Facebook та Instagram.