Ми підібрали для вас одні з найцікавіших подій на цей тиждень, але не забувайте, що їх набагато більше :). Наразі маємо 75 крутих подій у Луцьку, але їх кількість буде збільшуватись, тож слідкуйте за анонсами та афішами на сайті, Facebook, Instagram, Google Бізнес та Telegram.

Відкриття виставки Павла Варварика

23 лютого відбудеться відкриття виставки Павла Варварика – Перо Янгола.

25 числа вас запрошують на WOW:ранок IT-рішення які змінюють бізнес. В цей день пройде ще одна суспільна подія, яку варто підтримати – Всеукраїнська акція на підтримку регіонального суспільного ТБ і радіо.

У вечері, того ж дня чекаємо усіх фанатів книжок Луцька на зустрічі де ви дізнаєтесь про усі найважливіші книжкові фестивалі цього року – Книжкові фестивалі і де їх шукати.

На 19:00 годину у драмтеатрі відбудеться концерт Михайла Грицкана.

Тренінг: AliExpress на максималках

26 лютого у Луцьку чекаємо на тренінг AliExpress на максималках, де дізнаєтесь усі подробиці: як купувати? коли краще? і як на цьому заробити?

О 18:30 клуб Анонімних Авторів запрошує на безкоштовні заняття з творчого письма.

Fuckup Nights Lutsk vol.3

27 числа на вас чекають на тренінгу – “Ораторське мистецтво. Публічний виступ”, лекції про вебдизайн від Іллі Кульбачнського – «Per aspera ad Awwwards» та третя факаперська тусовку Fuckup Nights.

А отримати трохи релаксу у цей день вам допоможуть в “Цитрі” від Катерина Рубан.

28 лютого, судячи з гороскопу, стане днем навчання 🙂 бо на вас чекають тренінг “Активні продажі” від торгово-промислової палати, у ЦУМі лекція – Як швидше отримати бажане та Як боротись зі страхом публічних виступів від учасників команди Ліги Сміху Василя Лотошинського та Владислава Літковича.

І звісно головна подія цього дня і всього тижня, це виступ гурту Бумбокс у рамках наймасштабнішого всеукраїнського туру на підтримку альбому «Таємний код» (на скільки ми знаємо білетів вже немає…)

Бумбокс. Таємний код: Рубікон 28/02 у Луцьку!

Для тих хто не встиг купити білети на Бумбокс, маємо декілька альтернатив. Відкриття виставки Василя Бажая “Untitled III” у МСУМК та концерт The Royal City cover band, що представлять акустичну програму “Цитрі”.

29 лютого На Волинь їде віце-чемпіон світу із бразильського джиу-джитсу Ярослав Блажко з особливим семінаром «De la riva guard: атаки та захист».
О 17:00 на дітей чекає супервечірка для дітей «Good bye, зима

Вистава-концерт Монолог про найважливіше

Подія місяця у ГАS: Вистава-концерт «Монолог про найважливіше» театру «Арабески».

В перший день весни на дітей чекає шоу “Обережно Фіксики!”, що розпочнеться у Луцькому палаці культури о 12:00.

Фикси Шоу Осторожно, Фиксики!

На разі це все, слідкуйте за нами на сайті, Facebook, Instagram, Google Бізнес та Telegram. Гарного та вдалого тижня, з любов’ю Ваш OpenLutsk!!!