Департамент культури Луцької міської ради, Центр культури в Любліні й Товариство польської культури імені Тадеуша Костюшка оголошують XІІI Декламаторський конкурс польської поезії і прози для мешканців України.

Загальні засади:
1. XIIІ Декламаторський конкурс польської поезії і прози для мешканців України відбудеться 21 лютого 2020 р. у Луцьку. Про місце проведення конкурсу зацікавлені особи будуть повідомлені пізніше. Конкурс – це відкритий захід, призначений для тих, хто постійно або тимчасово проживає в Україні.

2. Мета конкурсу – промоція польської літератури в Україні, а також інтеграція українців і поляків, вдосконалення артистичних вмінь, співставлення творчих досягнень.

3. Лауреати, відібрані на конкурсі, візьмуть участь у XIІI Польсько-українських зустрічах майстрів слова, які відбудуться в Луцьку 3–5 квітня 2020 р.

4. Лауреати XIІ Польсько-українських зустрічей майстрів слова допускаються до участі у XIIІ Польсько-українських зустрічах майстрів слова без проходження конкурсного відбору.

5. Лауреатам, запрошеним до участі у XIІI Польсько-українських зустрічах майстрів слова, організатори забезпечують нічліги та харчування під час перебування в Луцьку.

6. Якщо котрийсь із лауреатів з об’єктивних причин не зможе взяти участі у XIІI Польсько-українських зустрічах майстрів слова, організатори мають право замінити його однією з осіб, відзначених у конкурсі.

Умови участі:
– мати повні 15 років;

– приготувати репертуар, якого учасник не представляв у попередніх конкурсах;

– до репертуару мають входити твори польської літератури польською або українською мовою. Виконавець може представляти лише одну інституцію (наприклад, навчальний заклад, дім культури чи клуб);

– зголошення до участі триває до 18 лютого 2020 р. шляхом заповнення АНКЕТИ УЧАСНИКА (безпосередньо або за телефоном).

Зголошення приймають: із 15 січня 2020 р. Наталія Катренчікова (natalija.katrencikova@gmail.com), із 5 лютого 2020 р. – також Софія Муляр (тел.: +38 0979874574, +38 0991787532).

Конкурсні категорії
А. ДЕКЛАМАТОРСЬКИЙ ТУРНІР
1. Репертуар учасників має складатися з 2 поетичних творів чи їхніх фрагментів або з 1 поетичного твору та 1 фрагменту прози з польської літератури польською або українською мовою.

2. Про будь-яку зміну репертуару на будь-якому з етапів конкурсу учасники повинні негайно повідомити організаторів.

3. Загальний час виконання не може перевищувати 6 хвилин.

Увага! Перевищення виконавцем часового ліміту може призвести до його виключення з оцінюваних учасників конкурсу.

Конкурс відбудеться під патронатом Луцької міської ради, Генерального консула Республіки Польща в Луцьку та президента міста Любліна. Медійний патрон – «Волинський монітор».