Привіт друзі!
Цей тиждень буде багатий на концерти, а також інші розважальні заходи.

13 січня

Почнеться з “10 лекцій про фотографію” о 10:00 (хто не встигає цього тижня, слідкуйте за подіями, дуже цікаве навчання!). О 14:00 на вас чекає Курс Масажу. 18:30 за адресою Перемоги, 16. школа №5, 2й корпус поспішайте на новий набір до Bachata Sensual.

О 19:00 Ірина Федишин Луцьк у театр імені Т. Г. Шевченка дасть сольний концерт. Нагадаймо, що нещодавно співачка потрапила в аварію.

Ірина Федишин Луцьк 13 січня театр імені Т. Г. Шевченка

14 січня

YouthСфер влаштовує перегляд мультфільму – Клаус о 18:00, а у драматичному театрі в той самий час пройде Різдвяний концерт на дві дії.

15 січня

Бізнес школа Vivasan розпочнеться в 17:30. Молодіжний центр Волині запрошує усіх охочих на лекцію: Як ходити в гори в кайф?
Тренінг центр “EGO” запрошує о 18:30 на БЕЗКОШТОВНУ ПРЕЗЕНТАЦІЮ програми ” БУТИ ЖІНКОЮ”!

І завершить цей чудовий день – ТНМК з різдвяним вертепом у Луцьку о 19:00.

ТНМК з різдвяним вертепом у Луцьку

Афіша на 16 січня

Лекція для молоді від МЦВ – Як почуватись безпечно в інтернеті? об 17:00.

Молодіжний центр YouthСфера 18:00 запрошує на Майстер-клас з акторської майстерності, майстер-клас проведе співзасновниця театру ГаРмИдЕр, провідна акторка, неповторна Alla Domanska!!!

Майстер-клас з акторської майстерності

Онлайн-школа англійської мови En action school у партнерстві з IT Education Academy – ITEA Луцьк організовує зустріч із блогером Неб Дереллом English With Nab – 18:30.

19:00 у палаці культури прозвучать твори: А.Вівальді, М.Мангані, М.Скорика, Д.Бортнянського, Б.Ковач, Б.Фроляк, В.Камінського у рамках різдвяного Концерту камерного оркестру “Con Moto“.

17 січня

Сходження на гори Говерла / Петрос, можливо ви ще встигнете! 9:00 PMBA Бізнес-Академія організовує тренінг “Управління проектами”. О 17.00 Концерт духового оркестру “Новорічний коктейль”. Не пропустіть виставу – Ведмідь. Пропозиція. 18:00 – Книгарня «Є» запрошує на розмову з головним редактором часопису «Український тиждень» Дмитром Крапивенком «Світ у 2020 році: як перетворювати «мертві» цифри на «живе» знання. Демографія в журналістиці». Коляда з Тетяною Ціхоцькою пройде о 19:00 театрі ім. Шевченка. Клуб Цитра запрошує на вечір бардівської пісні з Миколою Більшевичем.

18 січня

Твоя фішка надає можливість пограти у пререліз нового випуску Magic the Gathering – “Терос: За Порогом Смерті” о 16:00. 5-годинний тренінг «Діалог із ТІЛОМ» від пластиографа та актриси театру «ГаРмИдЕр» і викладача театральної майстерні «ДогориДриґом» Юлії Варченко.

Афіша на 19 січня

Для діток відбудуться дві вистави – День народження кота Леопольда та лялькова вистава – Лисичка-сестричка та Вовк-панібрат. У пивному клубі “Оболонь” відбудеться концерт NEGODA.

Наразі це все, слідкуйте за оновленнями на нашому сайті!