Тиждень розпочався і попереду нас чекає багато цікавого. Отже на що варто звернути увагу цього тижня.

Вже завтра 03.12 відбудеться доволі цікава лекція на тему “Кермуємо до безпечного зимового водіння!“, не пропустіть момент і відправте бабусів+дідусів на концерт Оксана Білозір. Наступного дня чекаємо філософів і красномовців на доволі цікавій події – Візія України 2030.

Для людей, що полюбляють вчитися (особливо мови), цього тижня є декілька чудових нагод попрактикувати і навчитися. Отже 04.12 чекаємо на вас у Bla-Bla Club (Безкоштовний розмовний клуб з англійської), а наступного дня – Bla Bla Club – Клуб розмовної польської мови, і для закріплення англійської мови 06.12 Молодіжний центр Волині запрошує вас до English Speaking Club.

На цьому все… Принаймні з мовами.

Йдемо далі 04.12 клуб “Цитра” запрошує вас на In vino veritas «істина у вині» з Володимиром Павліком (спойлер – розмова не про вино 🙁 )

Якщо ви мріяли стати екскурсоводом тоді для вас приємна новина – 05.12 – семінар-інтенсив “Майстерня міських екскурсій”. Це не про вас? Тоді можливо вас зацікавить – презентація книжки “Бог дивовижних людей та інших грішників” від Marichka Paplauskaite. Знов не те? На цей день є ще доволі цікава подія для власників бізнесу – 40+ методів просування бізнесу!

Не забуваймо і про розвиток свого тіла і йдемо на лекцію Як будувати своє тіло? що відбудеться 07.12.

Того ж дня буде подія яку чекаємо дуже сильно, це Шедеври Cannes Lions і документальна вистава «Кордон» від Гармидера.

І завершить тиждень концерт гурту – MOTANKA (08.12), концерт “Harry Potter” та сольний стендап “Відповідальний молодець” від Макса Лопахтіна.

Це лише мала частина тих подій, того що відбудеться цього тижня. Слідкуйте за новинами у фейсбуці та інстаграмі!