Ми все частіше зустрічаємо громадські організації, як організаторів різних заходів та авторів проєктів, які вирішують проблеми міста.

І це не дивно, адже, громадські організації являють собою одну з найбільш оптимальних правових платформ для допомоги громадянам у вирішенні їх спільних проблем, відстоюванні спільних інтересів.

У цій статті хочемо  поділитись з вами осередками таких громадських організацій у Луцьку.

Федерація дебатів України — всеукраїнська молодіжна громадська організація, яка популяризує дебатний рух в Україні, зокрема серед молоді. Дебати — командна, рольова інтелектуальна гра, суть якої полягає в тому, що обрані команди аргументовано доводять тезу, запропоновану до обговорення, а інші — опонують їй.

Дебатери Луцька не лише беруть участь у чемпіонатах України, а й організовують турніри у нашому місті! В грудні 2019 року відбувся  Дебатний турнір “Новорічний кубок”, який зібрав 48 учасників з Луцька, Києва, Дніпра, Рівного, Коломиї, Івано-Франківська, Чернівців, Хмельницького, Кременчуга, Харкова та Одеси!

Для новачків у цій справі організовуються тренінги, лекції, дебатні школи та турніри. 

Слідкуй за їхньою  діяльністю за посиланням https://www.facebook.com/debate.volyn/

Пласт – українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.

Вони є організаторами  подій, які плекають серед молоді традиції її предків і передання та розуміння її історії, культури та національних традицій.

Слідкуй за  їхньою діяльність за посиланням https://www.facebook.com/plastnavolyni/

Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ) – справжня знахідка для молодих українців з активною громадянською позицією.

Діють з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Прагнуть збільшити кількість молодих активістів громадського життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві.

Організовують різноманітні події від невеличких мистецьких вечорів до літніх таборів!

Слідкуй за їхнью діяльністю за посиланням https://www.facebook.com/fri.lutsk/?ref=page_internal

Національний Альянс

Місією Національного Альянсу є сприяння становленню та розбудові Української Держави на принципах демократії, християнської моралі та традиційних світоглядових цінностях українського народу шляхом створення дієвої правої молодіжної організації, залучення молоді до активної громадської діяльності та збільшення ролі громади в суспільстві.

Національний Альянс реалізовує такі проєкти і акції: Андріївські вечорниці, святкування Івана Купала, шевченківські читання та інші заходи, які спрямовані на патріотичне виховання та самовиховання української молоді.

Слідкуй за їхньою діяльністю за посиланням https://www.facebook.com/NationalAllianceLutsk 

Отже, Луцьк невпинно розвивається завдяки таким громадським організаціям! Вони сприяють соціальним змінам, залучають молодих лідерів та забезпечують сталий розвиток міста! Лучани, нам є чим пишатись!

Дізнавайтесь про активний Луцьк разом з нами!