Привіт кіноманам Луцька, з 12 березня на екранах з’явиться три нових фільми і всі вони по своєму прекрасні та захоплюючі. Отже, поїхали!

Бладшот

 Бладшот
(2020) on IMDb

Головний герой фільму – Рей Гаррісон (Він Дізель). Його дружину вбито, а й сам він отримав смертельне поранення. Проте за допомогою сучасних технологій науковцям вдалося повернути тіло Рея до життя. Тепер він став практично безсмертним суперсолдатом, надпотужною зброєю в руках тих, хто ним керуватиме. Спершу він не пам’ятав нічого зі свого минулого життя, та з часом спогади повертаються і Рея охоплює жага помсти.

Фантастичний бойовик «Бладшот» ґрунтується на коміксах Valiant Comics та стане першим фільмом у майбутньому кіновсесвіті Valiant. Компанія Valiant Comics була заснована в 1989 році колишнім редактором Marvel Comics Джимом Шутером та юристом і бізнесменом Стівом Масскарскі. Перша поява Бладшота на сторінках коміксів відбулася в 1992 році та відтоді герой став найпопулярнішим персонажем видавництва. У 2012 році студія Columbia Pictures придбала права на екранізацію сюжету.

Афіша подій.


Толока

 Толока
(2020) on IMDb

Живе собі Катерина у звичайній хаті. На її очах розгортаються ключові події в історії України. Дія фільму триває 400 років, а хата, у якій вона живе, стоїть цілою від війни до війни. Аби підняти хату з руїн щоразу збирається толока.

Фільм-балада «Толока» зняв Михайло Іллєнко за власним сценарієм. Він тривалий час добирав різні історичні епізоди, які хотів би екранізувати. Зрештою народилася ідея об’єднати усі події навколо сюжету балади Т.Г. Шевченка «У тієї Катерини хата на помості». Стрічка стала переможцем третього конкурсного відбору Держкіно і отримала понад 28 млн. грн. державного фінансування, що покрило 98% витрат на виробництво. Знімати почали ще у лютому 2013 року, а дату прем’єри кілька разів переносили. Результатом роботи стала кінопритча, яка поєднала 14 різних уривків нашої історії. Творча команда наразі тісно співпрацює з фондом «Повернись живим». З кожного проданого квитка до фону буде передано 7 грн.

Розклад сеансів.


Пригоди Піноккіо

 Пригоди Піноккіо
(2019) on IMDb

Якось старий Джепетто (Роберто Беніньї) отримав від свого приятеля дивний шматок дерева. Коли з цього поліна намагалися щось змайструвати, воно починало говорити. Джепетто зробив з нього ляльку-хлопчика і назвав його Піноккіо (Федеріко Іелапі).

Фільм «Пригоди Піноккіо» – це екранізація класичної казки Карло Коллоді. Вперше твір було опубліковано в 1881 році. Відтоді він набув світової популярності та перекладений на 87 мов світу. Буратіно, відомий на пострадянському просторі, був створений за мотивами казки Коллоді, проте суттєво відрізняється від неї характерами персонажів. Режисер Маттео Гарроне зізнається, що екранізація казки була його давньою мрією. Працювати над проектом він запросив кращих гримерів світу – Марка Куліра та Ніка Дадмена. Вони створював образи героїв для кіносаги про Гаррі Поттера. Кулір двічі отримував премію «Оскар» за грим, а Дадмен був 22 рази номінований на престижні нагороди.

Афіша показів.