Події 4 лютого – одна з компаній запрошує бажаючих, відвідати Аромосніданок і поспілкуватися на цікаві теми стосовно аромо-терапії. Розказати про наркотичну залежність і не веселу сторону свого життя запрошують до МЦВ на розмови – “Вартові здорового життя”.

5 лютого – приходьте послухати та повчитись на лекцію – SMM-маркетинг у соціальних медіа, можливо це ваша майбутня професія, або шанс збільшити прибутки бізнесу. Вечером вас чекають безкоштовні курси англійської разом з English Discussion Club.

Афіша на 6 лютого коротка, але дуже гаряча, можна сказати що відбудеться справжній двобій за аудиторію слухачів.

Історія Успіху: Як знайти справу свого життя

18:00 – Як знайти справу свого життя?Андрій Разумовський, засновник і генеральний директор Будівельної компанії «Інвестор», поділиться своєю історією успіху.

Лекція «Немає недосяжних цілей, є неправильні стратегії»

19:00 – Лекція «Немає недосяжних цілей, є неправильні стратегії» від Святослав Кононець — співзасновник, CEO та креативний директор mirrolab

Події 7 лютого у Луцьку. О 8:30 відбудеться WOW:ранок з темою Як навчитися продавати у світі, де продає кожен другий? З 10 години у дитячій спортивній школі почнеться Всеукраїнський турнір з гандболу “Lutsk open 2020”.

Скрябін (у супроводі оркестру) в Луцьку

В 19:00 в Драматичному Театрі, відбудеться унікальний концерт гурту Скрябін у супроводі симфонічного оркестру.

На 8 лютого афіша подій буде наступною: Арт-тренінг “Мрії Здійснюються” від Дарини Самолюк. Salsa Club Lutsk запрошує шанувальників сальси, румби та елегантного сону на майстер-клас від одних з найкрутіших інструкторів України Daniel (Cuba) & Iren (Dnipro) що приїде до Луцька.

8 технік сторітелінгу для соціальних мереж

Хочете, щоб ваш продукт/проєкт/ідею/бізнес дізналися? – Відвідайте лекцію 8 технік сторітелінгу для соціальних мереж. О 12:00 запрошуємо на презентацію «Колегіуму Years» від засновниці успішного дитячого садка Happy Kids Club. Давно мрієте потрапити в IT, але не знаєте з чого почати?️ – День відкритих дверей від комп’ютерної академії ШАГ.

8 лютого у холі розважального комплексу проходитиме шоу програма від світлячків ДРК “Смугастий Носоріг” з 12:00 – 14:00 та з 15:00 – 17:00! О 14:00 фестиваль анімації Linoleum International Contemporary Animation and Media Art Festival за підтримки ІМАГО / Imago Animation везе до Луцька найкращі анімаційні стрічки конкурсної програми 2019 / Тільки для аудиторії 16+ /.

Несподівано, бібліотека ім. Олени Пчілки перетвориться на концертний зал о 16:00, приходь послухаєш чудових музикантів Луцька та їх музичний шлях, а якщо хочеш ,то зможеш і сам виступити!

Дводенний авторський тренінг «Акторська майстерність для сцени і життя»

Акторська майстерність для сцени і життя

Події 9 лютого, можна назвати двома словами – театральна неділя! У театрі ляльок пройде вистава – Веселий маскарад, у драмтеатрі – Лис Микита за казкою Івана Франка, у палаці культури – відкритий показ вистав – студії Бешкетники. Для батьків зворушлива трагікомедія – Дуже проста історія. Також можна відвідати з дітьми – АРТ-тренінг для дітей “Я і дзеркало”.

Це лише мала частина всіх подій, що відбудуться у Луцьку, слідкуйте за новинами на нашому сайті – афіша подій Луцька.