Почнемо з подій для дітей. Цього тижня відкриваються резеденція св. Миколая у Gosti та Резиденція новорічної казки у Зеленому гаю. Волинська бібліотека для юнацтва проведе зустріч з дитячою письменницею Галиною Вдовиченко. 16 грудня у драм театрі пройде благодійна вистава – 36 і 6 котів. Наукова бібліотека проведе презентацію книжок для дітей 17-18. Кав’ярня “Пончик_express” підготувала смачні подарунки для діток 19-20 і конкурс малюнків.

19 грудня – На Театральному майдані засяє головна ялинка нашого міста Луцьк.

Центр EGO запрошуємо ваших дітей на АРТ-Тренінг  21 числа, а кафе Капучино, що у ПортСіті на майстер клас з виготовлення солодощів. У театрі ляльок пройде вистава “Операція Новий рік” (21 та 22 грудня).

У ТЦ Промінь 21 грудня пройде Науковий пікнік, а наступного дня, анімаційна студія “Імаго” покаже – Як створити анімацію у домашніх умовах?

22 числа в пабі Лафройг пройде благодійна виставка-продаж картин від місцевих художників.

У суботу, 21 грудня, по всій Україні небайдужі ставитимуть підписи під зверненнями до своїх представників у Парламенті з проханням підтримати законопроєкт ХутроOFF №2360. Він на розгляді Верховної Ради саме зараз! У Луцьку збір підписів буде у ЦУМі.

20 числа – музей Корсаків презентує відвідувачам грандіозну виставку унікальної художниці  – Ніни Мурашкіної.

19 числа у клубі Цитра вихованці з луцької рок школи «Garage rock school», рок-гітарист і рок-співачка представляють перший у Луцьку триб‘ют гурту «Один в каное».

У PaRtyzan event hall пройде майстер Клас для Дорослих ліплення “Сніговик” 18 грудня.

18 числа у драмтеатрі відбудеться грандіозний концерт гурту – Піккардійська терція, а для молоді відбудеться прем’єра фільму – “Зоряні війни: Скайвокер. Сходження“.

Та прибуде з вами сила!