Привіт, за понеділок йде не рівна боротьба поміж Серьога aka Поліграф ШарікOFF / Бумеру15 / та Олександр Котиc: Колажі як елемент медіа дизайну 🙂 Обирайте що вам більше до вподоби і вперед.

10 числа пройде тренінг – Як правильно підбирати співробітників?

Наступного дня буде цікава зустріч з істориком Тарасом Чухлібом, та важливе для багатьох батьків обговорення – Як говорити з дітьми про секс? І прикрасить цей день концерт Поля Манондіза.

12 грудня з 11.00 по 15.00 відбуватиметься благодійна акція до Дня людей з інвалідністю та дня Святого Миколая «День відкритих сердець у Волинському краєзнавчому музеї», а вечором того ж дня зустріч з особливо цікавими людьми на Fuckup Nights Lutsk vol.II.

Цього тижня на вас чекає багато “Андріївських вечорниць” і в СНУ і від “БЕШКЕТників” і в бані, і від художньої студії Барва, і навіть у Gosti.

Якщо на при кінці року ви замислились над своїм буттям – то саме для вас треніг – Шлях, який ми обираємо.

Важко оминути дві щорічні події – Премія “Люди року Волині 2019”, що відбудеться 14 числа та Благодійний забіг Миколаїв у Луцьку – 15 числа.

А в неділю 15 числа вас розважить «найадекватніший гурт України» — «Хамерман Знищує Віруси!»

Крім того на цьому тижні буде багато презентацій цікавих книжок, тренінгів та занять з англійської німецької та польських мов.

Слідкуйте за подіями Луцька на нашому сайті та в соціальних мережах Ми у Facebook Ми у Instagram