Наприкінці тижня ми анонсували цікаві події/заходи для дітей що відбудуться у Луцьку та культурну програму заходів та концертів по всьому місті що відбудуться за сприянням Департаменту культури Луцької міської ради.

Крім того, одразу після свят – 8 січня запрошуємо вас на театралізовану екскурсію – “Романтика та містика Лучеська”.

09 січня з 12.00 у Палаці культури міста Луцька пройде міський фестиваль вертепів «З Різдвом Христовим!».

10 січня на вас з самого ранку чекає WOW:ранок з темою PROкачай свою суперсилу. А після обіду можна дізнатися все про вакцинацію.

Увечері на вас чекають дві надзвичайно цікаві події: історія успіху, Андрій Котищук про сім’ю, бізнес, життя та лекція – Анімація: від ідеї до втілення. Перегляд фільму від анімаційної студії Імаго.

Запрошуємо на дводенне навчання за методом “22 Аркани” 11 січня у Тренінг-центрі “EGO”. Усім любителям спорту радимо відвідати Winter Cup Mixed III тур з волейболу у Луцьку.

12 числа Молодіжний центр Волині запрошує всіх охочих послухати про фріланс. У Проміні на дітей чекає Новорічна Казка це анімаційна програма з розіграшем призів.

Луцький осередок Пласту проведе Різдвяну Свічечку — традиційна пластова акція, що була започаткована в діаспорі у 1950 році.