Запускаємо серію онлайн-заходів з українськими та міжнародними спікерами!

Ми на карантині вриваємось за добро, як ніколи, і на цьому тижні проводимо для вас 4 благодійні ефіри. Ви отримаєте актуальну і цікаву інформацію, а також зможете долучитися зручною для вас сумою, аби закрити термінові медичні потреби наших підопічних, програму наставництва та освітні проєкти для дітей-сиріт і дітей з неблагополучних сімей. Добро за добро ❤️

✅ У вівторок о 19:30 Наталія Байкалова на своїй сторінці проведе лекцію в підтримку Клубу Добродіїв “Дітки в клітці: Як батькам пережити карантин і не зійти з розуму”. Наталя — сімейна психологиня із 12-річним практичним досвідом, консультантка з профілактики емоційного вигорання, мама трьох дітей.
https://cutt.ly/DtbE9k6

✅ У середу 25.03 о 13:00 лекція Як будувати повідомлення навколо коронавіруса від міжнародної експертки з комунікацій для соціальних та поведінкових змін Anastasiya Nurzhynska на сторінці Клубу Добродіїв. Під час онлайн-лекції вона розкаже, чому виникає паніка і люди діють нераціонально; як в умовах пандемії ефективно комунікувати з громадянами, колегами та близькими.
https://cutt.ly/6tbE3EJ

✅ У четвер 26.03 о 20:00 пройде ефір на тему “Імунітет через спорт і здорове харчування: 10 порад” від Олени Піддубної, нутриціолога і співзасновниці школи здорового харчування AVQ Fitness.
https://cutt.ly/OtbE8cj

✅ В п’ятницю на зв’язку буде міжнародний спікер з Британії на тему Як розвивати лідерство під час глобальних викликів? Під час ефіру на сторінці Клубу Добродіїв Stephen George, міжнародний тренер із фандрейзингу і лідерства, поділиться досвідом і розкаже:
🌟Як діяти лідерам в умовах невизначеності і глобальної кризи та скористатися новими можливостями?
🌟Які виклики стоять перед сучасними лідерами?
🌟 Практичні вправи, книги, подкасти та багато іншого.
Робоча мова ― англійська. Буде синхронний переклад у коментарях під відеотрансляцією.
https://cutt.ly/qtbE4mt

Ставте +++, якщо для вас щось актуально, та діліться з тими, кому буде корисно!

Об’єднуємось і діємо заради добра!